Konya Çıkışlı 2 Gece 3 Gün BUTİK EGE TURU (Her Hafta)

BUTİK EGE TURU (Her Hafta)

Gezilecek Yerler

BALIKESİR, Ayvalık, Cunda Adası, Tekne Turu, İZMİR, Alaçatı, Sığacık Köyü, Ilıca Plajı, Urla, Şirince Köyü, Efes Antik Kenti, DENİZLİ, Pamukkale Travertenleri, Hierapolis Antik Kenti
En Yakın Tur Tarihi
| 2 Gece 3 Gün
Kişi Başı Fiyat: 4250 TL

Tur Programı

KREDİ KARTINA 12 TAKSİT İMKANI

%40 ÖN ÖDEME İLE KALANI TURDAN 7 GÜN ÖNCE

FİYATLAR İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI FİYATTIR

TURUMUZUN İLK GÜNLERİNDE YÜZME MOLALI TEKNE TURLARI OLDUĞU İÇİN BAGAJINIZDAN AYRI BİR ŞEKİLDE PLAJ ÇANTASI (MAYO, TERLİK, VB.) YANINIZDA GETİRMENİZ GETİRMEKTEDİR.

1.GÜN  AYVALIK - TEKNE TURU - CUNDA ADASI 

Sabah saatlerinde  Ayvalık merkeze doğru hareket ediyoruz. Ayvalık Limanından Eski adı CUNDA şimdiki adı ALİBEY adasın da yapacağımız nostaljik gezi ile sizleri eskiye götürüyoruz. Limanda bizi bekleyen teknemize binip  Ayvalık Tekne Turumuza çıkıyoruz. (Hava şartları ve iklim şartlarına bağlı olarak tekne turumuz hareket edecektir ve teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Ortunç Koyu, Akvaryum Koyu, Cennet Koyu görüp uygun olan koylarda yüzme molaları vereceğiz. Öğle yemeğini teknede alıyoruz.  Tekne bizleri Ege Denizi’nde bulunan Gökçeada, Bozcaada ve Uzunada’dan sonra gelen dördüncü büyük adası ve yerli turizmin gözdesi Cunda Adası ile programımıza başlıyoruz. Taksiyarhis Kilisesinin yanında geçerek,  Arnavut kaldırımlı taş sokaklarda yapacağımız yürüyüşün sonrasında rehberimizin vereceği serbest zaman bitimin de adadan ayrılıp dinlemek üzere otelimize doğru yol alıyoruz. 

KONAKLAMA: NK HOTEL İZMİR 4*

 2.GÜN  SIĞACIK KÖYÜ - ALAÇATI - ILICA PLAJI (yüzme molası)

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası turizmin yeni gözdesi Sığacık Köyüne doğru yola çıkıyoruz. Bu şirin ege kasabasında rehberimizin vereceği serbest zaman bitimi Alaçatı’ya doğru yola çıkıyoruz. Rengarenk taş evleri  ve hayat dolu sokaklarını rehberimizin anlatımı eşliğinde gezdikten sonra Ilıca Plajında yüzme molası veriyoruz. 1.30 dk yüzme molamızın ardından otelimize doğru yola çıkıyoruz.

 KONAKLAMA : NK HOTEL İZMİR 4*

3.GÜN EFES ANTİK KENTİ - ŞİRİNCE - PAMUKKALE - HİERAPOLİS ANTİK KENTİ

Sabah otelde alınan kahvaltıdan sonra Efes Antik Kenti ile günün programına başlıyoruz. Efes Antik Kenti gezimizi tamamladıktan sonra evleri ve meyve şaraplarıyla ünlü eski bir Rum köyü olan Şirince ile programımıza devam ediyoruz. Rehberimizin  eşliğinde yörenin meşhur meyve şarapları hakkında bilgi almak ve tatmak için şarap mahzeni ziyareti ardından rehberimizin belirlediği saatte buluşarak Pamukkale Travertenleri’ne doğru yola çıkıyoruz. Termal suların hava ile etkileşimi sonucunda oluşan beyaz travertenleri donmuş bir şelale benzeri kademeli şekiller oluşturduğu ve kısım kısım teras şeklinde havuzlar meydana getirdiği Pamukkale’nin çekiciliğini beraber keşfediyoruz. Pamukkale gezimizi tamamladıktan sonra eve dönüş yolculuğumuz başlıyor.


TARİHLER

 17-20 AĞUSTOS / 24-27 AĞUSTOS 31 AĞU.-3 EYLÜL

7-10 EYLÜL / 14-17 EYLÜL / 21-24 EYLÜL


TURUMUZ HEM TATİL HEMDE KÜLTÜREL BİR TURDUR.

PLAJLARDA VE TEKNE TURLARINDA YÜZME MOLALARI VERİLMEKTEDİR.


Hareket Yerleri ve Saatleri

Tur Günü 22:00 Konya Hareket

Yolculuk Süresi (9-10 Saat Civarı)

Konya'ya Tekrar Varış Bitiş Günü Gece 02:00


Fiyata Dahil Hizmetler

2 Gece Otel Konaklaması

(İzmir Şehir Merkezi Nk Hotel 4*)

2 Sabah Kahvaltısı (Otelde)

  2 Akşam Yemeği (Otelde)

Profesyonel Rehberlilk Hizmeti

Kişiye Özel Seyahat Sigortası


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

İlk Sabah Kahvaltısı

Öğle Yemekleri

Ayvalık Tekne Turu

Müze Örenyeri Giriş Ücretleri

Rezervasyon Talep Formu
Yukarı