Konya Çıkışlı 4 Gece 5 Gün GÜNEY EGE TURU (Her Hafta)

GÜNEY EGE TURU (Her Hafta)

Gezilecek Yerler

MUĞLA, Akyaka, Azmak Nehri Tekne Turu, Eski Datça, Yeni Datça, Yel Değirmenleri, Marmaris, Tüm Gün Jeep Safari, Kız Kumu, Turgut Köyü, Armutalan, Fethiye, Ölüdeniz, Aşıklar Yolu, Dalyan Tekne Turu, Kral Mezarlıkları, İztuzu Plajı, Göcek, Yamaç Paraşütü (ops), Saklıkent Kanyonu, Kayaköy, Kalkan, Kaputaş Plajı (panoramik), Üçağız Köyü, Kekova Tekne Turu, Simena Kaleköy
En Yakın Tur Tarihi
22-27 EYLÜL 2023 (CUMA-ÇARŞAMBA) | 4 Gece 5 Gün
Kişi Başı Fiyat: 7500 TL

Tur Programı

KREDİ KARTINA 12 TAKSİT İMKANI

%40 ÖN ÖDEME İLE KALANI TURDAN 7 GÜN ÖNCE

FİYATLAR İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI FİYATTIR

NOT: TUR GÜZERGAHI, GEZİ NOKTALARI VE OTELLER AYNI KALMAK ŞARTI İLE

BAŞLANGIÇ AKYAKA - BİTİŞ KEKOVA YADA BAŞLANGIÇ KEKOVA - BİTİŞ AKYAKA ŞEKLİNDE OLABİLMEKTEDİR.

TURUMUZUN İLK GÜNLERİNDE YÜZME MOLALI TEKNE TURLARI OLDUĞU İÇİN BAGAJINIZDAN AYRI BİR ŞEKİLDE PLAJ ÇANTASI (MAYO, TERLİK, VB.) YANINIZDA GETİRMENİZ GETİRMEKTEDİR.

1.GÜN  Akyaka - Azmak Çayı - Gökova Tekne Turu - Marmaris

Turumuza sabah saatlerinde kahvaltımızı alacağımız restorantımıza ulaştıktan sonra kahvaltımızı alarak evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan Akyaka’ ya doğru hareket ediyoruz. Akyaka ‘da ilk olarak misafirlerimizle muhteşem flora ve faunaya sahip Azmak Çayında küçük tekneler ile berrak serin sular içindeki doğal florayı akvaryum seyreder gibi izliyoruz. Ortalama 20 dakika süren Azmak Çayında kanal tekne turumuzu tamamladıktan sonra rehberimizin vereceği serbest zaman sonrası Akyaka dan ayrılıp adı tüm gün sürecek Gökova tekne turuna çıkıyoruz. Tekne turu esnasında koylarda yüzme molası verilecek olup öğle yemeği dahildir. Dileyen misafirlerimiz Ege Denizinin serin sularında eğlenceli vakit geçirebilirler. Tekne Turunda Kandilli, İncekum, Sedir Adası, Zeytinli Koyu, Lacivert Koy, Sualti Mağarası vb. yerleri görüyoruz. Tekne turu bitiminde Marmaris merkezde sahile yürüme mesafesinde bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeğinden sonra dileyen misafirimiz Marmaris gecelerini doyasıya yaşamak için sahil boyunca bulunan eğlence mekanlarını değerlendirebilir.

KONAKLAMA : MARMARİS CİHANTÜRK HOTEL

2.GÜN  Jeep Safari – Su Şavaşı – Armutalan – Turgut Köyü – Kız Kumu – Datça

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası eğlence dolu bir program olan Marmaris Jeep Safari turu ile Marmaris’in doğal güzelliklerine hayran kalacaksınız. Eğlenceli anlar eşliğinde yolculuğun tadını çıkarırken turumuzun ilk durağı olan Kız Kumu‘na varacağız. Burada kumdan bir yol denizi ikiye ayırırcasına derinlere uzanmıştır. Sırasıyla Turgut Köyü ve Armutalan programımızda ki noktalarımız olacak. Jeep safarinin en eğlenceli kısmı olan su tabancası ile yapacağımız su savaşı ile güne renk katacağız. Jeep safari turumuz sonrasında  adı Can Yücel ile özdeşleşmiş Eski Datça ya doğru hareket ediyoruz. Eski Datça’da sokaklarında rehber eşliğinde gezdikten sonra Yeni Datça’ya doğru ilerliyoruz. Yeni Datça’da vereceğimiz serbest zaman diliminde dileyen misafirlerimiz taşlık plajında denize girebilir. Serbest zaman bitimi Yeni Datça‘dan ayrılıp dinlenmek üzere Marmaris otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeğinden sonra dileyen misafirimiz Marmaris gecelerini doyasıya yaşamak için sahil boyunca bulunan eğlence mekanlarını değerlendirebilir. Yada ekstra olarak düzenleyeceğimiz Gece Club eğlencemize katılabilirler.

KONAKLAMA : MARMARİS CİHANTÜRK HOTEL

3.GÜN Fethiye - Göcek - Dalyan - İztuzu Plajı - Kral Mezarlıkları - Aşıklar Yolu

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Marmaris ile vedalaşıyoruz. İlk olarak bir ağaç tüneli olan Aşıklar Yolu’nu ziyaret ediyoruz. Aşk üzerine dileklerimizi tutup grup fotoğrafımızı aldıktan sonra Dalyan ‘ a doğru yola çıkıyoruz. Ortaca kasabasından Dalyan Kanal Tekne Turu için bizleri bekleyen küçük teknelere binerek ortalama 45 dakika sürecek tekne turu sonrasında İztuzu Plajına ulaşıcağız. Bu süreçte sazlıkların arasından geçerek Dalyan’ın simgesi olan olan Kaunos Kral Mezarlarını görüyoruz. Rehberimizin anlatımı eşliğinde fotoğraflarımızı aldıktan sonra Caretta & Caretta Kaplumbağlarının simgesi haline gelen İztuzu Plajına ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz yüzme molası sonrası tekrar teknedeki yerimizi alıyoruz ve dileyen misafirlerimizle çeşitli hastalıklara iyi gelen ve cildi gençleştiren kükürtlü çamur banyosu yapıyoruz. Öğle yemeğimizi Dalyan ‘ da altıktan sonra Göcek ‘ e doğru yola çıkıyoruz. Göcek merkezde vereceğimiz serbest zaman sonrası dinlenmek üzere Fethiye ‘ de bulunan otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğinden sonra dileyen misafirimiz Fethiye'de bulunan Çalış Plajında sahil boyunca bulunan eğlence mekanlarını değerlendirebilir. Yada ekstra düzenlenecek olan Gece Club eğlencemize katılabilirler.

KONAKLAMA : FETHİYE BLUEBERRY HOTEL

4.GÜN – Fethiye – Saklıkent Kanyonu – Ölüdeniz – Kayaköy

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası otelden ayrılıp Ölüdenize doğru hareket ediyoruz. Ölüdeniz plajında 2 saat vereceğimiz yüzme molasından sonra terk edilmiş evlerde geçen bir masal hikayesi olan Kayaköy‘e doğru yola çıkıyoruz. Lozan antlaşması sonucu mübadele ile terk edilmiş olan eski bir Rum köyü olan Kayaköy’ü gezerken 1920’li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezimiz sonrasında öğle yemeğimizi alacağımız restorantımıza ulaşıyoruz. Yemek sonrasında güneş ışınlarının giremeyeceği kadar dar ve yüksek olan Saklıkent Kanyonu ile programımıza devam ediyoruz. Rehberimiz eşliğinde ortalama 1 saat kadar sürecek kanyon yürüyüşümüzün sonrasında rehberimizin vereceği serbest zaman diliminde rafting ve zipline yapabiliriz. Rehberimizin vereceği serbest zaman bitiminde Saklıkent ‘ ten ayrılıp dinlenmek üzere Fethiye ‘ de bulunan otelimize geçiyoruz. 

KONAKLAMA : FETHİYE BLUEBERRY HOTEL

5.GÜN – Kalkan – Kaputaş Plajı – Kaş – Üçağız Köyü – Kekova – Batık Şehir – Simena(Kale)Köy – Hamidiye Koyu 

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak Kalkan üzerinden devam ederek Kaputaş Plajı’na ulaşıyoruz. (Burada trafiğin durumuna göre rehberimiz tarafından müsaitlik görüldüğü takdirde fotoğraf molası verilecektir). Fotoğraf molamızın ardından Demre Üçağız Köyü‘ne doğru yola çıkıyoruz. Tarih ile iç içe olan bu şirin balıkçı köyünden Kekova tekne turuna çıkıyoruz. Tekne turumuzda denizin içindeki lahitleri görüp fotoğraflama imkanı bulacağız. Ayrıca Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye koyu, Tersane koyu bu tekne turumuzda başlıca görecegimiz yerler arasındadır. Tekne turu sırasında yarım ada olan Simena(Kale)Köyünün limanına teknemiz yanaşarak 1 saatlik serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman dilimde bugüne kadar yediğimiz dondurmaları unutturan dondurmaların tadına bakabilir dar sokaklarında gezip Simena Kalesini gezebilirsiniz. Tekne turumuzu Üçağız Köyünde sonlandırıyoruz ve artık bu şirin balıkçı kasabası ve Güney Ege ile vedalaşarak eve dönüş yolculuğumuz başlıyor


TARİHLER

1-6 EYLÜL / 8-13 EYLÜL

15-20 EYLÜL / 22-27 EYLÜL


TURUMUZ HEM TATİL HEMDE KÜLTÜREL BİR TURDUR.

PLAJLARDA VE TEKNE TURLARINDA YÜZME MOLALARI VERİLMEKTEDİR.


Hareket Yerleri ve Saatleri

Tur Günü 22:00 Konya Hareket

Yolculuk Süresi (10 Saat Civarı)

Konya'ya Tekrar Varış Bitiş Günü Gece 03:00


Fiyata Dahil Hizmetler

4 Gece Otel Konaklaması

2 Gece Marmaris - 2 Gece Fethiye

4 Sabah Kahvaltısı Açık Büfe (Otelde)

4 Akşam Yemeği Açık Büfe (Otelde)

2 Öğle Yemeği (Tekne Turunda)

Kekova Tekne Turu (Öğle Yemekli, Yüzme Molalı)

Gökova Tekne Turu (Öğle Yemekli, Yüzme Molalı)

Marmaris Jeep Safari

Azmak Kanal Tekne Turu

Dalyan Kanal Tekne Turu

Profesyonel Rehberlilk Hizmeti

Kişiye Özel Seyahat Sigortası


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

1. Gün Sabah Kahvaltısı

3 Öğle Yemeği

Yamaç Paraşütü, Tüplü Dalış vb. 

Müze Örenyeri Giriş Ücretleri

Kişisel Harcamalar

Rezervasyon Talep Formu

Tur Tarihleri ve Fiyatları

Periyot İki kişilik
odada kişi başı
Tek kişilik oda 7-11 Yaş Çocuk 3-6 Yaş Çocuk
22-27 EYLÜL 2023 (CUMA-ÇARŞAMBA)  7500 TL Belirtilmedi Belirtilmedi *
* Önemli: Çocuk ücretleri iki yetişkin yanında konaklaması halinde geçerlidir. Tur sirküsü yayımlandığı 21/09/2023 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
Yukarı