Konya Çıkışlı 1 Gece 2 Gün İSTANBUL ADALAR TURU

İSTANBUL ADALAR TURU

Gezilecek Yerler

Üsküdar - Kız Kulesi - Büyükada - Beylerbeyi Sarayı - Çamlıca - Ayasofya Camii - Sultanahmet Camii - Yerebatan Sarnıcı - Eminönü - Mısır Çarşısı - Galata Kulesi - İstiklal Caddesi - Taksim - Boğazda Tekne Turu Ekstadır. (Tekne Turunda Dolmabahçe Sarayı - Çırağan Sarayı - Ortaköy Camii - Boğaz Köprüleri - Kuleli Askeri Lisesi - Meşhur Yalılar Panoromik Görülecektir.)
En Yakın Tur Tarihi
| 1 Gece 2 Gün
Kişi Başı Fiyat: 3000 TL

Tur Programı

KREDİ KARTINA 12 TAKSİT İMKANI

%40 ÖN ÖDEMELİ KALAN TURDAN 7 GÜN ÖNCE

FİYATLAR İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI FİYATTIR

1.GÜN : Üsküdar - Kız Kulesi - Büyükada - Beylerbeyi Sarayı - Çamlıca

Sabah saatlerinde Üsküdar'da Kız Kulesi manzaralı restoranımızda kahvaltımızı aldıktan sonra İstanbul turumuz başlıyor. Kahvaltımızın ardından rehberimizin anlatımı eşliğinde Kız Kulesini ve İstanbul Boğazı fotoğraflarımızı alarak adalara geçmek için iskeleye hareket ediyoruz. Gişelerden geçiş işlemimizi tamamlayarak bizi bekleyen vapura biniyoruz 30-40 dk sürecek yolculuğumuzun ardından Büyükada turumuza başlıyoruz. Rehberimizin anlatımı ve bilgilendirmesinden sonra dileyen misafirlerimiz Büyükada sokaklarında tarihi yalılar arasında yürüyüş yapabilir dileyen misafirlerimiz bisiklet kiralayabilirler yada otantik mekanlarda çay kahve içebilirler. Büyükada gezintimizin ardından iskelede buluşarak  vapurla anadolu yakasına dönüyoruz ve bizi bekleyen aracımıza binerek Beylerbeyi Sarayı ve ardındanda Çamlıca'yı ziyaret ederek otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği sonrasında dinlenmek için odalarımıza yerleşiyoruz.

KONAKLAMA: MACİTY HOTEL 4* (MALTEPE)

2. GÜN : Ayasofya Camii - Sultanahmet Camii - Yerebatan Sarnıcı  - Gülhane Parkı - Mısır Çarşısı - Eminönü - Boğazda Tekne Turu (ops) - Galata Kulesi  - İstiklal -  Taksim

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası aracımıza binerek avrupa yakasına doğru hareket ediyoruz. Boğaz köprüsünden geçerek Sultanahmet Meydanına ulaşıyoruz. Rehberimiz eşliğinde gün boyu yürüyüşle gerçekleştireceğimiz turumuza başlıyoruz. İlk olarak Ayasofya Camii'nin muhteşem mimarisi ve akustiği ile rehberimizin anlatımıyla beraber fotoğraflarımızı alıyoruz ve Sultanahmet Camii'ne geçiyoruz dileyen misafirler serbest zamanda herhangi birisinde namaz kılabilmeleri için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından tarihi Hipodrom alanına geçiyoruz bilgilendirmelerimizi dinledikten sonra Gülhane Parkının içerisinden geçerek Eminönü Meydanına ulaşıyoruz. Rehberimiz Mısır Çarşısı ve diğer tarihi yerler hakkında bilgilendirmesini yaptıktan sonra alışveriş ve yemek için misafirlerimize serbest zaman vermektedir. Serbest zaman ardından belirlenen noktada buluşarak İstanbul boğazında tekne turu yapmak için hareket ediyoruz. Bizi bekleyen teknemize binerek eşşiz manzara eşliğinde Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Ortaköy Camii, 15 Temmuz Köprüsü, Tarihi Yalılar ve Kız Kulesini görerek 1 saatlik tekne turumuzu tamamlıyoruz ve iskelemizde inerek İstanbul'un simgesi haline gelmiş Galata Kulesine hareket ediyoruz. Rehberimizin gerekli bilgilendirmeleri sonrasında Galata Kulesinin eşsiz görüntüsünü fotoğrafllayarak İstiklal Caddesinde serbest zaman ve yürüyüşümüzün ardından turumuzu tamamlıyoruz. Belirtilen noktada buluşarak bizi bekleyen aracımıza geçiyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.


TARİHLER

27/29 EKİM - 10/12 KASIM


Hareket Yerleri ve Saatleri

Anıt (Devlet Tiyatrosu Önü):21:00

Kulesite (Özkaymak Otel Önü) 21:15

Otogar Kavşağı (İstikbal Mobilya Tarafı) 21:30

Bosna (Kılıçarslan Gençlik Merkezi) 21:45

Yolculuk Süresi (9-10 Saat Civarı)

Konya'ya Tekrar Varış Ertesi Gün Sabah 06:00 Civarı


Fiyata Dahil Hizmetler

1. Gün Sabah Kahvaltısı (Restoran Üsküdar)

1 Gece Konaklama (Macity Hotel 4*)

Otelde Akşam Yemeği ve Kahvaltısı

Ulaşım ve Seyahat Sigortası

Profesyonel Rehberlik Hizmeti


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Boğazda Tekne Turu (250 TL)

Öğle Yemekleri

Adalar Vapur Ücreti (100 TL)

Müze Örenyeri Girişleri

Kişisel Harcamalarınız

Rezervasyon Talep Formu
Yukarı