Turlar

Hafta Sonu Kültür Turları

Siz de yorucu bir haftanın sonunda hafta sonunuzu gezerek ve yeni yerler keşfederek değerlendirmek ister misiniz? Eğer hafta sonu bir türlü ne yapmak ya da nereye gitmek istediğinize karar veremiyorsanız size eğlenceli bir önerimiz var; uygun fiyatlı hafta sonu turları ile gününüzü güzelleştirebilirsiniz. Tercih ettiğiniz kültür turlarına ve konaklama durumuna göre tur fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Sıklıkla düzenlenen kampanyaları takip ettiğiniz takdirde bütçenizi zorlamadan hafta sonunuzu eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Günübirlik Turlar

Hafta sonunuzu günübirlik turlar ile renklendirmeye ne dersiniz? Birbirinden cazip fiyatlara sahip Gezilanya Turizm günübirlik turlar sizleri bekliyor. Muhteşem doğaya sahip Yedigöller’de doğa ile iç içe bir gün geçirebilir, Edirne’nin muhteşem tava ciğerini yiyebilir, dilerseniz de Bursa’nın tarihi yerlerini keşfedebilirsiniz. Her zevke ve bütçeye uygun turlara katılın, daha fazla gezmenin keyfini yaşayın!

Karadeniz Turları

Karadeniz Rüyası ve Batum Turu, Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu , Baştan Sona Karadeniz Turu gibi turlar, kültür turu severler tarafından en çok tercih edilen Karadeniz turları arasındadır. İzmir çıkışlı Karadeniz turları, Bursa çıkışlı Karadeniz turları, Eskişehir çıkışlı Karadeniz turları ve Ankara çıkışlı Karadeniz turlarının içerikleri bu sene de dolu dolu! Karadeniz turları ve fiyatları, tur kalkış tarihlerine göre değişiklik göstermektedir. Her bütçeye hitap eden Karadeniz turları, müthiş güzelliğe sahip rotalarıyla asla unutamayacağınız deneyimleri de gezginlere sunmaya hazır. Karadeniz turlarına katılarak Trabzon, Rize, Artvin, Ordu, Giresun gibi Karadeniz’in en güzel illerini görebilir, kültür hazinenize yeni bilgiler kazandırabilirsiniz.

Kapadokya Turları

Kapadokya tur fırsatları 2020 senesinde de birçok sürprizi beraberinde getiriyor! Eğer siz de Kapadokya’yı gezme planlarınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, Gezilanya Turizm ’nın Kapadokya turlarını inceleyebilir, uygun fiyatlarla Anadolu’nun en güzel coğrafyasında yeni yerler keşfedebilirsiniz. Kapadokya turları fiyatları her bütçeye hitap etmesiyle ön plana çıkıyor. Geçmiş zamanların Katpatuka’sı, günümüzün Kapadokya’sında; irili ufaklı vadiler, kiliseler, yeraltı şehirleri ve daha birçok gezi noktası keşfetmeniz için sizleri bekliyor. Kapadokya turları birbirinden güzel Kapadokya otellerinde konaklama fırsatını gezi severler için sağlıyor. Dünyanın en büyüleyici güzelliğine sahip peri bacaları manzaralı otellerde konaklamak ne kadar da güzel bir fikir, değil mi? Aksaray, Nevşehir, Ürgüp, Ihlara Vadisi, Göreme ve Kapadokya’nın diğer tüm popüler bölgelerine yapılacak olan Kapadokya turlarında çeşitli tarihi yapıları ve doğal güzellikleri görebileceğiniz keyifli bir gezi programına dahil olmak için Gezilanya Turizm Kapadokya turlarını incelemeye başlayabilir, uygun fiyatlarla daha fazla tatil yapabilirsiniz.

Gap Turları

Siz de Doğu’nun en güzel yerlerini görmeye hazır mısınız? Kültür turları kapsamında düzenlenen uygun fiyatlara sahip Gap turlarını hemen incelemeye başlayabilir, Gezilanya Turizm ayrıcalığıyla doyasıya gezebilirsiniz. Gap turları ve fiyatları tur sezona göre değişiklik gösterse de, 2020 yılında da her bütçeye hitap etmesiyle tatilcilerin yüzünü güldürüyor. Fırat ve Dicle nehrinin sularıyla beslenen Adana, Antakya, Diyarbakır, Mardin, Hasankeyf, Batman ve Gaziantep hem yerli hem de yabancı turistlerin en çok tercih ettiği gezi rotaları arasında bulunuyor. Çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış otantik lokasyonları içeren Gap turları ile doyasıya gezebilir, Güneydoğu Anadolu’nun birbirinden lezzetli yemeklerini, kültürünü, tarihini, günlük yaşantısını ve doğal güzelliklerini yakından görebilirsiniz.

Ege-Akdeniz Turları

Ege-Akdeniz turlarıyla Türkiye’nin en güzel yerlerini ziyaret etmeye ne dersiniz? Tur konseptlerinin içinde en çok tercih edilen turlar arasında bulunan Ege-Akdeniz turları , farklı konaklama noktalarıyla ziyaretçilerine unutulmaz hatıralar sunuyor. Gezginlerin yoğun ilgi gösterdiği rotalara düzenlenen uygun fiyatlara sahip Gezilanya Turizm Ege-Akdeniz turları ile en güzel doğa manzaraları, tarihi yapıları ve eserleri keşfedebilirsiniz. Ankara çıkışlı Ege-Akdeniz turları, İzmir çıkışlı Ege-Akdeniz turları ve Bursa çıkışlı Ege-Akdeniz turları gibi farklı şehirlerden hareketli turlar Gezilanya Turizm ’da bulunuyor. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabileceğiniz kültür turlarını hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Yukarı